ИП Цигира В.І 

Черновцы

Сферы деятельности

Розничная торговля

Товары народного потребления (непищевые)

Я хочу тут работать
×

ИП Цигира В.І 

JoyMarket- це мережа магазинів які пропонують своїм клієнтам широкий вибір КАНЦТОВАРІВ, ТОВАРІВ ДЛЯ ТВОРЧОСТІ, ІГРАШОК та ДИТЯЧИХ КНИЖОК.

Мережа заснована в 2009р. під назвою «Економ Клас», в 2015р. була проведена процедура ребрендінгу та змінена назва на «JoyMarket». Разом з назвою було змінено філософію відношення до продажів, якість обслуговування, кількість та якість товару, введені нові асортиментні групи товарів. Наш персонал - це молоді, цілеспрямовані люди, які завжди готові надати якісні консультації та послуги з заявленого переліку.

Окремою гілкою розвивається направлення «КОПІПОСЛУГ», по друку документів, фотографій різних форматів та ксерокопіювання, а також обробка документів після друку, така як: зшивання, ламінування та фольгування. Деякі послуги надаються у всіх торгових точках, деякі в спеціалізованих, таких як, магазин «Copycenter». В 2016 році для покращення комфорту та більшої зручності для наших клієнтів було реалізовано проект «Сopycenter-Online»,де можна замовити будь-яку з наших послуг не виходячи з дому. Ми працюємо на результат, тому в наших магазинах завжди приємна атмосфера та позитивний настрій.

В наші магазини налагоджені поставки від імпортерів, виробників та видавництв без посередників, таким чином мережа «JoyMarket» завжди пропонує своїм клієнтам найнижчі ціни та цікаві пропозиції. Для клієнтів постійно проводяться різного роду акції, знижки та програми лояльності. Заходьте до нас, ми будем раді надати докази всього вищезазначеного.

На сьогоднішній день кількість працівників складає 15 осіб. 3 менеджера, 1 працівник складу та 11 продавців-консультантів.

Мережа магазинів JoyMarket не одноразово приймала участь в різних акціях по підтриманню належного вигляду зелених зон міста Чернівці, здійснювала акції направлені на підтримку дітей-сиріт у місцевих дит будинках надаючи іграшки та канцтовари. Також компанія не одноразово приймала участь у фестивалі Greel Victory та виставляла свої товари на Петрівському ярмарку.