Статьи

Talent ON: «Інструменти працевлаштування у будь-якому віці» – II лекція для БФ «Життєлюб» – 24/09/19

Talent ON: «Інструменти працевлаштування у будь-якому віці» – II лекція для БФ «Життєлюб» – 24/09/19

Бажання вчитись та розвиватись, професійно реалізовуватись та зростати по кар'єрній драбині притаманне пошукачам у будь-якому віці.

У рамках проекту Talent ON ми разом з Наталією Король, HR-директоркою компанії Bestseller Group, вкотре зустрінемось з підопічними з благодійного фонду «Життєлюб» та учасниками проекту «Трудолюб», щоб поговорити про всі аспекти пошуку роботи та необхідні для цього інструменти.

Коли:

24 вересня 2019 року о 10:00

Тема:

Інструменти працевлаштування у будь-якому віці

Про що ми говоритимемо на зустрічі:

Ірина Шевченко, project manager БФ «Життєлюб», поділиться досвідом, як Фонду вдається доводити і молодим роботодавцям і життєлюбам, що вони добре вміють співпрацювати разом і отримувати унікальний результат.

Юлія Дрожжина, керівниця експертно-аналітичного центру hh.ua | grc, розповість, в яких галузях зараз розміщується найбільше вакансій, найменша конкуренція, а які роботодавці охочіше розглядають кандидатів без досвіду. А ще Юлія поділиться простими лайфхаками, як знайти максимально підходящу роботу та як за допомогою job-порталу зрозуміти, що змінити в резюме.

Наталія Король, HR-директорка компанії Bestseller Group, розкаже все, що вам потрібно знати про складання резюме: про його структуру і розділи, оптимальну довжину і формат; як зробити акцент на досвід роботи і досягненнях; основні помилки кандидатів.

З приводу участі у заході пишіть за адресу j.drozhzhina@hh.ua

Хочете бути в курсі всіх подій проекту Talent ON, щоб мати ще більше можливостей реалізовувати себе та знаходити те, що шукаєте? Підписуйтесь на канал проекту!

Вакансии дня

Комментарии