Статьи

Найгостріші виклики для роботодавців: думка HR-спільноти

Питання виїзду українців за кордон уже давно на порядку денному. І дослідження «HR-лідер 2019», яке проводив hh.ua | grc з до, вкотре довело це. Так, абсолютна більшість респондентів зазначила, що трудова міграція – найгостріший виклик HR-сфери. Така сама ситуація була і минулого року. Тоді 53% респондентів зазначило, що виїзд пошукачів за кордон – надзвичайно актуальна проблема ринку праці. А у 2019 році кількість представників HR-спільноти, занепокоєних цим питанням, навіть зросла.

Найгостріші виклики для роботодавців: думка HR-спільноти

Актуальним для HR-спільноти є й питання швидкості змін і діджиталізації – таку відповідь дало більше третини респондентів. Проте варто відзначити, що порівняно з минулим роком кількість опитаних, які дотримуються такої думки, знизилась. Певно, частина роботодавців уже змогла підлаштуватися під темп сучасного світу та успішно впровадити digital-інструменти.

Окрім того, по 17% опитаних зазначило, що їх турбує питання різниці поколінь. Раніше ми писали, що наразі на ринку праці зустрілись представники чотирьох поколінь: бебі-бумери, X, Y та Z.

Згідно з аналізом бази hh.ua | grc на пошукачів віком 19-35 років (тобто на Y) припадає 58% всіх розміщених резюме. Звичайно, що в цю кількість входять не тільки кандидати, які зараз перебувають без роботи, а й ті, хто готовий змінювати поточного роботодавця заради більш привабливої пропозиції. Але в будь-якому разі це підтверджує дві тези. По-перше, наразі міленіали дійсно є найчисленнішою групою на ринку праці. По-друге, представники цього покоління вже не готові працювати десятиріччями в одній і тій самій компанії – вони активно шукають кращих можливостей та роботу, яка краще відповідатиме їхнім цінностям. Другу за численністю групу складають «ікси» – пошукачі віком від 36 до 56 років, на яких припадає 35% усіх резюме. Згідно з теорією такі кандидати набагато більше цінують стабільність і постійність, ніж їхні наступники. «Ікси» прагнуть до високих результатів та професійного зростання і готові заради цього наполегливо працювати і розвиватися. Вони готові працювати в одній компанії довгі роки. Проте їхня лояльність дуже залежить від того, наскільки їх визнають і цінують.

Найменш представлені наразі на ринку праці бебі-бумери та «зети» – на цих кандидатів припадає 3% та 4% резюме відповідно. Але, зважаючи на їхній вік, така ситуація логічна. Водночас ретроспективний аналіз доводить те, що робочий вік поколінь розширюється. Наприклад, порівняно з періодом травень 2014 – травень 2015 у середньому кількість CV, розміщених пошукачами віком понад 60 років, зросла на 49%. Що ж стосується «зетів», осіб віком до 19 років, то вони набагато раніше починають суспільну та професійну активність.

Найгостріші виклики для роботодавців: думка HR-спільноти

І роботодавці мають знайти таку систему роботи з кадрами, яка буде однаково ефективною для всіх. Стільки ж респондентів зазначило, що вони занепокоєні якістю практичної підготовки випускників і молодих співробітників до викликів бізнесу.

Вакансии дня

Комментарии