Популярний у світі спорт-івент повертається до Києвa 31-го серпня 2019 року – Legion Run Kyiv 2019

Нове розташування, нові перешкоди, нові переживання з тим же старим добрим брудом, деревиною, льодом і колючим дротом та інші виклики і дивовижний командний дух! Цей командно-орієнтований спортивний захід буде проводиться на Трухановому острові 31-серпня 2019 року.

LEGION RUN – це не гонка, тому переможцем буде кожен – адже кожен отримає шанс навчитися перемагати самого себе, знайти нових друзів та насолодитися смаком командного духу. Вам не потрібна якась особлива фізична підготовка, тому що всі перешкоди можна подолати за допомогою вашої команди!

Ми раді ділитися успішним досвідом Legion Run з прихильниками здорового способу життя, стійкості духу та цілеспрямованості в Україні. Переконаний, тисячі людей приєднаються до Legion Run у Києві та зможуть поринути у світ веселих пригод, які гартують характер, зміцнюють дух, дають досвід відчути себе членом єдиної команди та знайти нових друзів-однодумців.
Генеральний директор ltd. Legion Run Івайло Матєв

До слова, компанії можуть придбати для своїх співробітників преміум-заходи тімбилдингу і скористатися вигодами корпоративних пакетів.

Для отримання додаткової інформації відвідайте веб-сайт Legion Run або зв'яжіться з info@legionrun.com

Промокод на знижку "HEADHUNTER"

WE ARE LEGION

Вакансии дня

Комментарии