СтатьиПартнерский материал

Кіно вихідного дня: «Людина-павук: далеко від дому», або відпочинок супергероям тільки сниться

Чекаєте на вихід фільму «ЛЮДИНА-ПАВУК: ДАЛЕКО ВІД ДОМУ»? Ми готові скрасити ваше очікування однією з трьох футболок для справжніх фанатів Пітера Паркера.

Хутчіш беріть участь в конкурсі та вигравайте сувеніри до 23 фільму кінематографічного всесвіту Marvel!

Про фільм:

Людина-павук або Спайдермен (справжнє ім'я — Пітер Паркер) – герой коміксів Marvel, вигаданий Стеном Лі та Стівом Дітко. Вперше він з'явилася у серії коміксів Amazing Fantasy #15 ще у 1962 року. Цікаво, що це перший персонаж супергерой-підліток, який діє самостійно, а не допомагає дорослому супергероєві.

У новому фільмі Пітер разом із друзями Недом, Ем Джей та іншими відправляється у Європу. Адже навіть героям потрібно час від часу відпочивати. Старовинні красиві міста, умиротворення та романтична обстановка – ось що йому зараз потрібно. Щоправда, канікули перериває Нік Ф'юрі (Семюель Л. Джексон), який пропонує Людині-павуку розібратися з невеликою проблемою: навалою елементалей - істот, що викликають стихійні лиха і руйнування по всьому континенту.

У фільмі слід очікувати появи Неда (Джейкоба Баталона), а також Містерія (Джейка Джилленхола) і Стерв'ятника (Майкла Кітона). Окрім того, стрічці випала честь відкривати четверту фазу розвитку цього світу!

Фільм «Людина-павук: далеко від дому» у кінотеатрах з 4 липня.

Беріть участь у розіграші та дивіться фільм у тематичних футболках.

Кіно вихідного дня: «Людина-павук: далеко від дому», або відпочинок супергероям тільки сниться
Вакансии дня

Комментарии