Статьи

РЕКРУТОРІЯ у І півріччі 2019 року

За перші шість місяців 2019 року в рамках проекту «Рекруторія» ми встигли поговорити про те, як організувати щорічну оцінку ефективності роботи персоналу, написати дієву вакансію, наймати людей за кордоном, як працювати з HR-брендингом та про інші цікаві HR-практики.

РЕКРУТОРІЯ у І півріччі 2019 року

Всього протягом першого півріччя було проведено 21 захід, в яких взяли участь понад шість з половиною тисяч осіб:

HR-спеціалісти та рекрутери, HRBP, бізнес-тренери, менеджери з навчання, фахівці з пільг та мотивації, менеджери з внутрішніх комунікацій, Employer Brand Manager, інспектори з кадрів, керівники департаментів з персоналу, Head of recruitment, керівники відділів кадрів

Всі слухачі проектів «Рекруторії» практично одностайно стверджують: головна цінність вебінарів – у практичності надаваної інформації.

«Можливість отримати нові знання, почути про методи роботи інших колег, нові ідеї для покращення своєї роботи»

«Поглиблення досвіду й отримання нової інформації у цікавих для себе напрямках»

«Можливість отримувати нові знання та надихатися ентузіазмом спікерів»

«Чітка структурована подача по суті та без води»

«Можливість тримати руку на пульсі, дізнаватися про найкращі практики від відомих компаній та від hh.ua | grc»

Це лише невелика частина відгуків, які залишили після заходів слухачі. Припав до душі учасникам і зручний формат проведення: без відриву від робочих процесів та необхідності покидати офіс чи дім.

РЕКРУТОРІЯ у І півріччі 2019 рокуНаразі проект перейшов на нову стадію – стадію формування спільноти навколо «Рекруторії»: У проекту є постійні слухачі: 22% – відвідало від 3 до 9 вебінарів за сезон, 2% учасників узяло участь у понад 10 вебінарах за це півріччя, є такі, що були на 18 з 21 вебінара. Для мене ці цифри говорять про те, що ми пропонуємо якісний продукт: запрошуємо спікерів з потужною експертизою, висвітлюємо цікаві та актуальні теми. Це підтверджується і зростанням показника NPS: з 56 на початок поточного року до 70 на кінець першого півріччя. Бачити, як росте та розвивається проект, як навколо нього об’єднуються спеціалісти з обласних центрів, з невеликих міст та з-за кордону (Мінська, Могильова, Санкт-Петербурга, Риги, Вільнюса, Познані, Праги тощо) – неймовірне задоволення. Рекруторія вже має свою атмосферу, теплу та дружню, завдяки якій учасники без остраху пишуть про свої досягнення чи факапи. І бути частиною цієї атмосфери – велика честь. Звичайно, ми не будемо зупинятись на досягнутому. Попереду – ще більше цікавих спікерів і заходів!
Вікторія Пилипенко, керівник проекту «Рекруторія»

Трансформацію проекту відзначають і спікери.

Так, за словами Наталії Король, HRD Bestseller Group:

РЕКРУТОРІЯ у І півріччі 2019 року

Неперевершену атмосферу проекту відзначає й Вікторія Дробович, Manager, People Lead EPAM:

РЕКРУТОРІЯ у І півріччі 2019 року

Окрім того, спікери проекту наголошують: для них проект – це не тільки можливість поділитися власним досвідом, але й отримувати нові знання.

Так, Надія Штепа, Head of Recruitment Rost Group, говорить:

РЕКРУТОРІЯ у І півріччі 2019 року

Ладислава Галаган, головний менеджер з координації підбору персоналу АТ «Райффайзен Банк Аваль», додає:

РЕКРУТОРІЯ у І півріччі 2019 року

За словами Ольги Чорної, керівника відділу навчання, розвитку та оцінки персоналу Агротек:

РЕКРУТОРІЯ у І півріччі 2019 року

І ми запрошуємо всіх охочих стати частиною цієї платформи: долучатись до майбутніх вебінарів та підписатись на канал @recrutoria в Telegram.

Якщо у вас уже зараз з’явились питання, пов’язані з темами вебінару, або ви хочете стати спікером, будь ласка, пишіть на нашу офіційну сторінку у Facebook.

Слідкуйте за нашими заходами для HR-спільноти в вашому персональному кабінеті роботодавців на hh.ua | grc, а також на сторінці в Facebook. Підписуйтеся на Telegram-канал Рекруторії.

РЕКРУТОРІЯ у І півріччі 2019 року

Нагадуємо, що вебінари «Рекруторії» безкоштовні. Від однієї компанії у вебінарі може брати участь будь-яка кількість співробітників.

Тривалість кожного вебінару – 1,5 години. Записи вебінарів доступні не будуть. Просимо планувати свій час заздалегідь.

Вакансии дня

Комментарии