Статьи

Групова співбесіда: навіщо і як її використовують роботодавці

У сучасному світі багато хто вже випробував на собі специфіку групової співбесіди. Однак далеко не всі. Так само, як і далеко не всі успішно подолали це випробування. Але незважаючи на те, що групові співбесіди часто непокоять кандидатів, багато роботодавців вважають саме такий формат проведення зустрічі з потенційним співробітником найбільш привабливим.

Що таке групова співбесіда?

Групові співбесіди передбачають залучення вас до інтерв'ю з кількома іншими кандидатами, які борються за ту саму посаду. Всі кандидати в групі проходять співбесіду одночасно. В умовах групової співбесіди HR-менеджери часто створюють гіпотетичні проблеми або ситуації для групи в цілому. І при цьому спостерігають за поведінкою кандидатів. Як ви реагуєте на обстановку, на інших кандидатів, як вирішуєте спільне завдання? Таким чином ейчари перевіряють «м'які» навички, такі як: вирішення проблем, міжособистісне спілкування, робота в команді.

Групові співбесіди більш стресові, ніж співбесіди сам на сам. Тому вони також дають потенційним роботодавцям більш повне уявлення про те, як ви діятимете в стресових ситуаціях.

Групова співбесіда: навіщо і як її використовують роботодавці

Де частіше використовуються групові співбесіди?

Здебільшого групові співбесіди призначені для:

  • пошуку кандидатів на керівні позиції. Це стосується посад, що вимагають лідерських якостей для досягнення цілей відділу або компанії
  • робіт, що вимагають інтенсивної взаємодії з клієнтами (де вкрай важливі комунікаційні навички)
  • при масовому підборі фахівців для одночасного закриття кількох позицій. Наприклад, при відкритті компанією нової філії або вузькоспеціалізованого відділу. Так, однією співбесідою компанія в змозі закрити хоч п'ять відкритих вакансій з однаковими вимогами.

Однак будь-яка компанія може прийняти рішення про проведення групової співбесіди в будь-який час у процесі найму.

Чому компанії використовують групові інтерв'ю?

1. Це економить їхній час. Співбесіда з кандидатами в групах відбувається швидше, ніж співбесіда сам на сам. За 40 хвилин можна познайомитися з 5-10 кандидатами. На кожну індивідуальну співбесіду йде від 15 хвилин робочого часу.

2. Це спрощує процес. Масштабні групові співбесіди дозволяють компаніям, яким необхідно швидко найняти велику кількість співробітників, спростити процес співбесіди.

3. Це дозволяє імітувати роботу. Співбесіда в групах дозволяє роботодавцям «переглядати» кандидатів в обставинах, що близько імітують робоче середовище, в якому вони гіпотетично працюватимуть.

4. Це забезпечує порівняння. Групові співбесіди дозволяють легше порівнювати кандидатів.

Групова співбесіда: навіщо і як її використовують роботодавці

Поширені формати проведення групових співбесід

1. Групові завдання. Групі з п'яти (в середньому) кандидатів доручається вирішити конкретну проблему. Мета полягає в тому, щоб побачити, як ви працюєте в команді і як вмієте справлятися з можливими конфліктами.

2. Групове обговорення. Інтерв'юер найчастіше ставить одне і те ж запитання кожному присутньому кандидату. Всі по черзі відповідають на нього. І тут важливо – виділитися, зробити себе незабутнім для ейчара (в хорошому сенсі).

3. Групова співбесіда з індивідуальною співбесідою. Деякі організації проводять спочатку завдання для групи або обговорення, а потім зустрічаються з кандидатами індивідуально, щоб поставити додаткові запитання.

Вакансии дня

Комментарии