Статьи

Як стати державним службовцем: поради експерта

Як стати державним службовцем: поради експерта

Уряд України реформує систему державного управління. Одна з цілей реформи – оновлення державної служби. Вона передбачає створення нових структур – директоратів, спрямованих посилити аналіз та формування політики, стратегічне планування та євроінтеграцію. Уряд набирає в директорати фахівців з питань реформ (ФПР): генеральних директорів, керівників експертних груп та державних експертів. Своїми порадами для майбутніх урядовців ділиться Ілона Шарова, партнер компанії Hudson в Україні та керівник проекту ЄС «Підтримка впровадження Концепції посад фахівців з питань реформ».

Як стати державним службовцем: поради експерта
Ілона Шарова, партнер компанії Hudson в Україні та керівник проекту ЄС «Підтримка впровадження Концепції посад фахівців з питань реформ»

Які нові додаткові вимоги висувають до ФПР на додачу до регулярних для державних службовців?

По-перше, оцінюють аналітичні здібності: абстрактне мислення, здатність працювати з числовими та текстовими даними. Ці навички вимірюють за допомогою об’єктивних аналітичних тестів у онлайн-формі.

По-друге, висувають вимоги до професійних компетенцій ФПР. Це лідерство, здатність впроваджувати зміни, спроможність ухвалювати ефективні рішення, орієнтація на результат. Для кожного типу посад, а у нас їх три – директор генерального директорату, керівник експертної групи та державний експерт, різні профілі професійних компетенцій.

Ще важлива мотивація. Будемо оцінювати відповідність мотивів кандидатів реаліям та «пропозиціям» державної служби, щоб там працювали ті, хто зробив усвідомлений та довгостроковий вибір.

Чи зможуть упоратися з тестами на аналітичні здібності люди, які не мають досвіду в сфері управління?

Проходження тестів на оцінку аналітичних здібностей не потребує жодної фахової або технічної підготовки, ці завдання не мають жодного стосунку до управлінського досвіду. Оцінюють здатності людини працювати з різними видами інформації.

А чи потребує якихось додаткових навичок розв’язання ситуаційних завдань?

По різному. Якщо це ситуаційні завдання на оцінку професійних знань, то відповідно необхідно продемонструвати знання у сфері політики або стратегічному управлінні. При оцінюванні компетенцій ми хочемо побачити здатність людини справлятися з різними задачами, ґрунтовану на досвіді, навичках та особистих якостях. Коли ми оцінюємо таку вимогу як лідерство, то створюємо симуляцію ситуації або ставимо запитання з досвіду, що мають продемонструвати лідерство. Для тих ФПР, які йдуть на управлінські посади і будуть керувати директоратами чи експертними групами, ми неодмінно висуваємо вимогу управлінського досвіду.

Чи залучені генеральні директори у формування своєї майбутньої команди?

Так, після призначення гендиректорів їх неодмінно включають до складу конкурсних комісій.

На що зважають конкурсні комісії при відборі кандидатів? На що насамперед мають звернути увагу учасники відбору, на які професійні та особисті якості?

На все. Є різні категорії вимог. Спочатку розглядають аналітичні здібності, знання законодавства. Їх оцінюють і нараховують кандидатам певну кількість балів. Ще є вимоги до професійних знань. Коли ми обираємо людину в певну сферу політики, як-от освіта, або медицина чи фінанси, то, звичайно, ми очікуємо, що людина буде мати відповідні фахові знання. Все оцінюють окремо, а результати визначають місце кандидата в загальному рейтингу.

Коли людина вирішує брати участь у конкурсі, які головні питання вона має поставити собі, щоб зрозуміти, чи варто пробувати свої сили?

Треба розуміти, знати і виважено підходити того, на які вакансії подаватися. Перша порада: готуватися. Уважно вивчати оголошення про вакансії та вимоги до посад на порталі career.gov.ua і зважати на ці вимоги. Я також не раджу кандидатам подавати свої документи на більше ніж п’ять конкурсів одночасно.

Ще одна важлива порада кандидатам: подивіться, який комплект документів ви повинні підготувати – заповнити декларацію про доходи, отримати сертифікат про володіння державною мовою.

Чи обов’язково кандидатам досконало знати законодавство України, щоб пройти конкурси? Які саме закони треба вивчити?

Є два етапи оцінювання знання законодавства. Це тестування на знання загального законодавства, там лише п’ять базових законів. Питання розміщені у вільному доступі на сайті, треба їх знайти і підготуватися. Окрім цього, центральні органи влади висувають вимоги до знання спеціального законодавства. Вони прописані в розділі «Вимоги до професійних знань». Максимум п’ять нормативно-правових актів на кожну посаду. Їх також треба подивитися і підготуватися.

Наскільки важливе володіння іноземними мовами?

Передусім оцінюють знання державної мови. Кандидатам необхідно вибрати з переліку сертифікований для цього освітній заклад і отримати сертифікат про володіння державною мовою. Його подають на першому етапі конкурсу разом із документами. Добре, коли фахівець з питань реформ знає іноземну мову, але це не є поки що жорсткою вимогою. Хоча кандидати можуть отримати додаткові бали за це.

Наскільки важливо, щоб у кандидатів була західна освіта? Чи може людина з західною освітою потрапити на посади ФПР?

Якщо кандидат отримав освіту за кордоном, то він може брати участь у конкурсі. Але він повинен нострифікувати свій іноземний диплом. Це потребує часу, тому треба зробити заздалегідь.

Коли набирають вихователів до приватного дитячого садочку, то дуже рідко беруть з досвідом роботи у державних садочках, бо різняться вимоги. Якщо проводити паралелі з цією реформою, кадри до нових директоратів набиратимуть переважно із приватного сектору чи з державної служби? Кому надаватимуть перевагу?

Діє досить чітка конкурсна процедура і кожна вимога оцінюється окремо. Тому не можна говорити про перевагу тій чи іншій категорії кандидатів. Наша мета в цій реформі – відібрати найкращих кандидатів, як серед держслужбовців, так і зовнішніх претендентів. Поки що пропорція приблизно 70 на 30. Така картина не тому, що віддають перевагу державним службовцям. А тому, що інші кандидати мало довіряють конкурсам і неохоче подають документи. А хотілося би бачити більше зовнішніх кандидатів.

В останні місяці було чимало коментарів про те, що на посади проходять «свої люди». Яким чином контролюється прозорість відбору?

Система контролю доволі ретельна. По-перше, ведуть відеоспостереження за всіма конкурсами і за потреби рішення може бути оскаржене на підставі відеозапису. Національна агенція з питань держслужби перевіряє скарги. По-друге, за всіма конкурсами слідкує проект підтримки ЄС – майже на кожному етапі конкурсу присутній експерт від проекту.

Вакансии дня

Комментарии